Na Wzgórzu Zamkowym możesz zorganizować swoje przyjęcie, takie jak: zaręczyny, ślub i wesele, chrzciny i komunię, rocznicę oraz inne wydarzenie rodzinne. Do każdego wydarzenia mamy dedykowanych profesjonalistów, którzy poprowadzą Cię przez cały proces organizacji przyjęcia. Skorzystaj z naszych 30 letnich doświadczeń w organizacji imprez. Zapraszamy!

Celebruj z nami!

Wzgórze Zamkowe po modernizacji stworzy atrakcyjne możliwości do organizacji różnych wydarzeń. Połączyliśmy atmosferę tego historycznego obiektu ze współczesnym wystrojem, które odpowiadają na nowe potrzeby gości. Dzięki temu zorganizujesz swoje przyjęcie w unikalnych przestrzeniach oraz dostarczysz swoim gościom niezwykłych wrażeń i doświadczeń.

Odkryj nasze miejsca

Na Wzgórzu Zamkowym jest kilka miejsc, w których możemy zorganizować Twoje przyjęcie: Restauracja w Zamku, Restauracja w Baszcie oraz widokowe tarasy. W zależności od charakteru Twojego wydarzenia wspólnie z Tobą wybierzemy najbardziej pasujące miejsce.

Zadzwoń: +48 784 084 000

Napisz: restauracja@uziyada.pl

WZGÓRZE ZAMKOWE

ZAMEK W PRZEGORZAŁACH

więcej

Tarasy i arkady

ZAMEK
więcej

BASZTA

więcej

5 km od Krakowa

Dwór w Tomaszowicach

Oranżeria

DWÓR W TOMASZOWICACH
więcej

Galeria Panorama

DWÓR W TOMASZOWICACH
więcej

Spichlerz

DWÓR W TOMASZOWICACH
więcej

Park

DWÓR W TOMASZOWICACH
więcej

Wesela

Wiemy, jak sprawić by ten wyjątkowy dzień na zawsze został w Waszej pamięci. Mamy przepis na udane wesele i możemy je zrobić dla Ciebie. Nasza recepta jest bardzo prosta. Ty wyznaczasz ramy, a my wypełniamy je treścią. Poznaj nasze możliwości i skontaktuj się z nami.

A jeśli już wiesz, że chcesz zorganizować swoje wydarzenie na Wzgórzu Zamkowym to zapoznaj się z naszą ofertą.

Komunie i chrzciny

To dwa bardzo ważne wydarzenia w życiu Twojego dziecka. Mamy specjalną ofertę rodzinnego menu, by wszyscy goście czuli się uroczyście tego wyjątkowego dnia. Kameralność Baszty wzmacnia atmosferę rodzinnego przyjęcia, a prywatne sale dają rodzicom komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Aby mieć możliwość wyboru najlepszej sali na Twoje wydarzenie, skontaktuj się z nami najwcześniej jak to możliwe, by dokonać rezerwacji.

Przyjęcia okolicznościowe

… A może chcesz u nas zorganizować swoje urodziny lub imieniny, świętować awanse lub sukcesy, albo po prostu chcesz się spotkać w gronie przyjaciół i rodziny bez specjalnej okazji? Nasze Wzgórze Zamkowe może być miejscem Twojego wydarzenia.

Zadzwoń: (+48) 784 084 000

Napisz: restauracja@uziyada.pl

Przyjęcia wśród zieleni

Unikalne położenie Wzgórza Zamkowego, które jest otoczone lasem, daje nam możliwości organizacji przyjęć w plenerze oraz na tarasach z widokiem na Wisłę.  

Jeśli szukasz miejsca na organizację swojego wydarzenia w otwartej przestrzeni z malowniczymi widokami, to nasz obiekt będzie bardzo dobrym wyborem. 


Odkryj więcej

Szukasz innych opcji?

Na terenie Dworu w Tomaszowicach ( 10 minut od Krakowa) jest wiele miejsc, w których możemy zorganizować Twoje przyjęcie.

Do wyboru mamy trzy niezależne obiekty: Oranżerię, Galerię Panorama oraz restaurację Nowy Spichlerz. A jeśli marzysz o przyjęciu w innej scenerii, to skorzystaj z pięknego, Dworskiego parku i altan.

Porozmawiaj z nami o swoim przyjęciu

Nasi specjaliści zorganizują Twoje wydarzenie

Szukasz innej oferty?

Sprawdź pozostałe nasze obiekty
Poznaj nasze możliwości

Zamek w Przegorzałach

Jodłowa 13
30-251 Kraków