Wzgórze Zamkowe, to kompleks dwóch obiektów znajdujących się od siebie w odległości 200 metrów, otoczonych Lasem Wolskim. Wspólna oferta biznesowa, to 10 sal o różnej powierzchni i przeznaczeniu oraz kilka tarasów widokowych i 7 hektarów zielonych terenów.

To duży atut dla organizatorów konferencji i spotkań biznesowych, którzy szukają urozmaiconej oferty o dużym potencjale. Dwa obiekty w odmiennych stylach, dają możliwość organizowania wydarzeń o różnym charakterze - od kameralnych spotkań, konferencji, szkoleń, poprzez imprezy plenerowe, po uroczyste kolacje i spektakularne gale.

Wykorzystaj nasze 30. letnie doświadczenie, aby Twoje spotkanie było wyjątkowe i zapadające w pamięć. Powiedz nam o swoich planach i wspólnie przygotujemy najlepszy scenariusz Twojego wydarzenia.

Wzgórze Zamkowe

poznaj nasze możliwości

Zamek w Przegorzałach

WZGÓRZE ZAMKOWE
więcej

Sala VIP

RESTAURACJA ZAMEK
więcej

Sala audytoryjna

FOREST HOTEL
więcej

Sala kominkowa

ZABYTKOWA BASZTA
więcej

Tarasy widokowe

WZGÓRZE ZAMKOWE
więcej

Teren zielony

WZGÓRZE ZAMKOWE
więcej
Wzgórze Zamkowe

Pokoje

Wzgórze Zamkowe

Noclegi dla uczestników spotkań biznesowych są obecnie dostępne w Forest Hotel, a już latem 2023 będą również dostępne na Zamku w Przegorzałach.

Koktajle, lunche, gale

Jedzenie

Koktajle, lunche, gale

W zależności od charakteru imprezy przygotowujemy specjalne propozycje menu wraz z sugestiami, wyboru miejsca na terenie Wzgórza Zamkowego, które będzie najlepiej dopasowane do atmosfery wydarzenia. Jakość naszej gastronomii jest wysoko oceniana przez organizatorów imprez i jest naszym atutem od 30 lat.

Imprezy, integracja, relaks

Dodatkowe atrakcje

Imprezy, integracja, relaks

Wzgórze Zamkowe to także miejsce, które jest otoczone różnymi atrakcjami. W zależności od charakteru spotkania zarekomendujemy najbardziej pasujące formy integracji i relaksu. W naszym pobliżu znajdują się ciekawe tereny do organizacji gier terenowych, wycieczek rowerowych, spływów kajakiem lub spacerowego odkrywania miejsc turystycznych (Kopiec Kościuszki, Klasztor Kamedułów, Obserwatorium Astronomiczne UJ).

Zaplanuj z nami Twoje wydarzenie

Nasi specjaliści zorganizują Twoje spotkanie

Szukasz innej oferty?

Sprawdź pozostałe nasze obiekty
Poznaj nasze możliwości

Zamek w Przegorzałach

Jodłowa 13
30-251 Kraków