Hotel w Zamku w Przegorzałach to nowy projekt i trzeci obiekt, który należy do grupy ZR Hotele. Otwarcie jest planowane na Q2 2023. Obecnie trwają prace adaptacyjne, aby przekształcić dawne wnętrza na 35 pokoi o standardzie 5 gwiazdek. Każdy z pokoi będzie miał indywidualny charakter, co oznacza, że każdy pokój będzie inny. Na terenie hotelu będzie restauracja na dwóch poziomach oraz strefa SPA.

Pokoje

Pokoje znajdują się na parterze oraz pierwszym i drugim piętrze. Razem będzie 35 pokoi, w tym 29 pokoi typu Comfort, 5 pokoi typu Superior, 2 pokoje typu Suite oraz apartament. Pokoje na parterze mają wyjście na prywatne tarasy. W jednym z pokoi typu Suite i w apartamencie oprócz łazienki zaprojektowano przy oknie dodatkową wannę w pokoju, z pięknym widokiem na otoczenie Zamku.

Zapraszamy w II kwartale 2023 roku!

Apartament

W Zamku, na pierwszym piętrze, zaplanowaliśmy wyjątkowy apartament, który będzie połączony klatką schodową, prowadzącą bezpośrednio do sali VIP. Apartament ma prywatne, oddzielne wejście, dzięki czemu może być całkowicie oddzielony od części hotelowej.

Zapraszamy w II kwartale 2023 roku!

Widok z okna

Większość pokoi w hotelu ma widok na rzekę Wisłę, FOREST HOTEL i góry Beskidy. Położenie hotelu na wzgórzu daje piękną perspektywę na otaczającą naturę i poczucie przestrzeni.

SPA

W części SPA będą: basen, sauny, jacuzzi oraz gabinety zabiegowe. Ta część jest zlokalizowana na poziomie -1, a dzięki kaskadowemu położeniu Zamku ze SPA będzie wyjście na taras widokowy. Strefa relaksu jest zaprojektowana w taki sposób, aby była miejscem odpoczynku, rozluźnienia i wyciszenia.

Zamek w Przegorzałach

Jodłowa 13
30-251 Kraków