Hotel w Zamku w Przegorzałach to nowy projekt i trzeci obiekt, który należy do grupy ZR Hotele. Otwarcie jest planowane na Q3 2023. Obecnie trwają prace adaptacyjne, aby przekształcić dawne wnętrza na 32 pokoje w standardzie 5 gwiazdek. Na terenie hotelu będzie restauracja na dwóch poziomach oraz strefa SPA.

Pokoje

Pokoje znajdują się na parterze oraz pierwszym i drugim piętrze. Razem będzie 32 pokoi. Pokoje na parterze mają wyjście na prywatne tarasy. W jednym z pokoi typu Suite i w apartamencie oprócz łazienki zaprojektowano przy oknie dodatkową wannę w pokoju, z pięknym widokiem na otoczenie Zamku.

Zapraszamy w III kwartale 2023 roku!

Apartament

W Zamku, na pierwszym piętrze, zaplanowaliśmy wyjątkowy apartament, który będzie połączony klatką schodową, prowadzącą bezpośrednio do sali VIP. Apartament ma prywatne, oddzielne wejście, dzięki czemu może być całkowicie oddzielony od części hotelowej.

Zapraszamy w III kwartale 2023 roku!

Widok z okna

Większość pokoi w hotelu ma widok na rzekę Wisłę, FOREST HOTEL i góry Beskidy. Położenie hotelu na wzgórzu daje piękną perspektywę na otaczającą naturę i poczucie przestrzeni.

SPA

W części SPA będą: basen, sauny, jacuzzi oraz gabinety zabiegowe. Ta część jest zlokalizowana na poziomie -1, a dzięki kaskadowemu położeniu Zamku ze SPA będzie wyjście na taras widokowy. Strefa relaksu jest zaprojektowana w taki sposób, aby była miejscem odpoczynku, rozluźnienia i wyciszenia.

Zamek w Przegorzałach

Jodłowa 13
30-251 Kraków