Baszta to miejsce, które przeniesie Cię w klimat przedwojennego Krakowa. Przywróciliśmy do życia ten historyczny obiekt, który dzisiaj jest kameralną restauracją. W Baszcie możecie zorganizować rodzinne przyjęcie w jednej z kilku sal lub na tarasie. Zapraszamy Cię!

Miejsce spotkań

Do Baszty zawsze jest po drodze, ponieważ leży na szlaku spacerowo – rowerowym Lasu Wolskiego, stąd jej popularność wśród Krakowian. Dopełnieniem atmosfery tego miejsca jest malowniczy widok na dolinę Wisły i Klasztor Kamedułów. 

Zapraszamy Cię serdecznie!

Jedzenie

Na dobrej kuchni znamy się bardzo dobrze, bo kierujemy restauracjami już od 30 lat. Nasze menu jest dostosowane do smaków gości i miejsca, w którym je podajemy.

Spróbuj naszych smaków

Przyjęcia

...A może chcesz u nas zorganizować swoje przyjęcie i wynająć jedną z kilku sal na kameralne spotkanie? Na tarasie możesz zorganizować swoją uroczystość ślubną, a w restauracji przygotujemy obiad lub kolację dla Twoich gości. Baszta sprawdza się doskonale również jako miejsce na organizację przyjęć komunijnych, urodzinowych, imieninowych lub innych ważnych wydarzeń, które warto celebrować

Historia Baszty

Baszta to dawna Willa Odyniec, która powstała w latach 1928-1929 i została zaprojektowana przez znanego krakowskiego architekta Adolfa Szyszko - Bohusza, pierwszego właściciela rezydencji. Baszta została zbudowana na parceli, którą zakupił w 1916 roku od zakonu Kamedułów.

Zapraszamy do kontaktu

REZERWACJA STOLIKA, ORGANIZACJA IMPREZY RODZINNEJ lub SPOTKANIA BIZNESOWEGO

Zamek w Przegorzałach

Jodłowa 13
30-251 Kraków