Restauracja

Zamek w Przegorzałach -

Restauracja "U Ziyada"

to miejsce warte odwiedzenia o każdej porze roku, miejsce gdzie pozytywne doznania estetyczne jak i kulinarne są zawsze zagwarantowane!

Niecałe 6 km od historycznego Centrum na wapiennym wzgórzu, w sercu Lasu Wolskiego, na Zamku w Przegorzałach mieści się Restauracja „U ZIYADA” . Poza Zamkiem, na skarpie stoi też piękna, przedwojenna willa własna Szyszko-Bohusza oraz wzniesiony w latach 90. budynek Uniwersytetu Jagiellońskiego.

“Na romatyczne wesele czy na "zwykłą - niezwykłą" kolację we dwoje, naprawdę cudowne, urokliwe miejsce i do tego pyszne jedzenie i miła obsługa. Jeśli chcesz spędzić chwile, do których zawsze będziesz chcieć wracać myślami, to polecam Przegorzały...” 
Gość restauracji

Oferujemy naszym Gościom znakomite dania z kuchni międzynarodowej, a naszą specjalnością jest kuchnia kurdyjska. Kuchnia kurdyjska to przede wszystkim jagnięcina.

Dopełnieniem naszej kulinarnej propozycji są wyśmienite wina wyselekcjonowane specjalnie dla Restauracji „U ZIYADA”. Każdy smakosz w naszej karcie menu znajdzie coś dla siebie. Kreujemy wraz z naszym zespołem utalentowanych kucharzy tradycyjne dania w innowacyjnych odsłonach.

Organizujemy nie tylko uroczystości rodzinne, ale również gale, eventy firmowe, konferencje. Mieliśmy okazję Gościć międzynarodowe delegacje naukowe, parlamentarne, kościelne, rządowe. Biznesmenów, znanych aktorów, polityków i krakowian.

Romantyczna atmosfera i miła obsługa sprawiają, że jest to doskonałe miejsce wybierane na organizację wymarzonego przyjęcia weselnego, zaręczyn czy walentynkowe spotkania.

Wielu uważa, że Kraków sam w sobie jest perełką, ale odwiedzając go, warto poza historycznym centrum zwrócić także uwagę na okolice, które są równie piękne i magiczne. Zamek w Przegorzałach jest tego najlepszym przykładem.

 

 

 

 

 

DO POBRANIA:

Nowe menu 2019 - Restauracja

Brunch menu

Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

+48 784 084 000
restauracja@uziyada.pl

Ważne! Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. » Rozumiem, zamknij komunikat