Kinder Party

 Kinder Party

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka? Chcesz zorganizować przyjęcie dla swojej pociechy z okazji zakończenia przedszkola?

Nasza oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie.
W tajemnicy zarezerwuj termin i zorganizuj atrakcyjne przyjęcie, zaskocz swoje dziecko w tak ważnym dniu i udowodnij, że jesteś kreatywnym rodzicem.

Z pewnością wszyscy mali Goście docenią ten gest i zapamiętają tę imprezę jako bogatą w atrakcje a Zamek w Przegorzałach stanie się dla nich synonimem najlepszej zabawy.

Zafunduj swojemu dziecku moc atrakcji:

  • bajkową dekorację, malowanie twarzy, banki mydlane
  • specjalnie ułożone menu pełnym zdrowych i smacznych przekąsek
  • fontannę czekoladową i tort
  • oraz wykwalifikowanego animatora, wspólne konkursy, zabawa w kalambury, teatr czy test na spostrzegawczość sprawią, że dzieciaki będą długo wspominać Kinder party.

Wyobraź sobie jak wielką przyjemność możesz dać swojemu dziecku. Podczas gdy dzieci wspólnie będą się bawić, rodzice w zaciszu kawiarni i aromatycznej kawie spędzą czas na wspólnych rozmowach. Organizujemy przestrzeń do zabaw, kąciki gier oraz opiekę animatora.

Restauracja i kawiarnia U Ziyada to miejsce, gdzie czas spędzony w gronie najmłodszych stanie się niesamowitą przygodą. Zatem drodzy rodzice czekamy na Was ze swoimi pociechami.

Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

+48 784 084 000
restauracja@uziyada.pl

Ważne! Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. » Rozumiem, zamknij komunikat