Chrzciny

Chrzciny na Zamku w Przegorzałach

Zapraszamy do organizacji w Restauracji U Ziyada wyjątkowego przyjęcia z okazji Chrzcin. Przyjazne wnętrza naszej Restauracji oraz nieziemski widok na południową panoramę Krakowa z zakolem Wisły na czele a także znakomite dania sprawią, że Państwa rodzina i bliscy będą zachwyceni przyjęciem, które na długo pozostanie w ich pamięci. Zadbamy o piękne dekoracje i wszystkie szczegóły tak, abyście mogli Państwo w pełni cieszyć się tym szczególnym dniem.

W przygotowaniu przyjęcia z okazji Chrzcin na Państwa życzenie doradzimy w wyborze miejsca, dań, ustawieniu stołów oraz dodatkowych dekoracji.

Przyjęcie chrzcielne

Chrzciny to bardzo ważne wydarzenie dla Państwa i rodziny oraz jednocześnie wspaniała okazja do spotkania z najbliższymi.

Oferujemy Państwu zorganizowanie tej niezapomnianej uroczystości w naszej restauracji. Ważną cechą naszego personelu jest profesjonalizm, dlatego Państwa przyjęcie zostanie zorganizowane w sposób profesjonalny, a szef kuchni dołoży wszelkich starań by menu Państwu odpowiadało w każdym calu oraz aby było pysznie.

Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

+48 784 084 000
restauracja@uziyada.pl

Ważne! Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. » Rozumiem, zamknij komunikat