Imprezy firmowe

Zajmujemy się kompleksową organizacją eventów zarówno dla Firm jak i klientów indywidualnych. Nasza restauracja to doskonałe miejsce na zorganizowanie przez Państwa szkoleń, konferencji, bankietów oraz spotkań rodzinnych i okolicznościowych.  

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i innowacje. Zapewniamy profesjonalną i sprawną organizację. Każdego Gościa traktujemy indywidualnie. Dzięki znajomości specyfiki pracy z klientem biznesowym i indywidualnym, zawsze stajemy na wysokości zadania, czego najlepszym dowodem jest zaufanie jakim darzą nas nasi Goście.

Bankiety, bale, imprezy firmowe

Oferujemy Państwu kompleksową organizację bankietów, bali czy jubileuszy firmowych. Wiemy jak sprawić aby planowany event był przyjemnością kulinarną i dostarczył niezapomnianych wrażeń uczestnikom przyjęcia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z bogatej oferty naszej restauracji w zakresie organizacji wszelkich imprez okolicznościowych.
imprezy rodzinne ( komunie, chrzciny, urodziny)

Organizujemy:

  • bale, zjazdy szkolne, bankiety
  • pikniki i imprezy plenerowe
  • wigilijne spotkania dla pracowników
  • przyjęcia Wielkanocne

 

Restauracja U Ziyada oferuje obsługę imprez w plenerze począwszy od wykwintnych przyjęć pod gołym niebem, poprzez pikniki, grille jak również kameralnych, plenerowych imprez firmowych.

We wszystkich przypadkach jesteśmy w stanie zapewnić, nie tylko doskonałe doznania kulinarne, ale też profesjonalną obsługę.

Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

+48 784 084 000
restauracja@uziyada.pl

Ważne! Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. » Rozumiem, zamknij komunikat